Csodaceruza

2014.11.15

A Csodaceruza című gyermekirodalmi folyóirat „1001 új előfizetés=1001 mosolygós gyermek” mottóval hirdetett előfizetési akciót idén szeptember elején. Az országos promócióban ismert írók, költők, előadóművészek, könyvtárosok és tanárok vállalták, hogy népszerűsítik az egyelőre még kevésbé ismert, ám nagyon értékes folyóiratot.

Kisvárdán eddig 85 előfizetés gyűlt össze, köszönhetően a nyitott és érdeklődő szülőknek és pedagógusoknak. Külön köszönettel tarozunk a Caroflex Kft.-nek, akik a Móricz utcai óvoda nagy csoportosait, a kisvárdai Rotary Clubnak, akik a Vári Emil Általános Iskola 1. a osztályát, és egy névtelenséget kérő vállalkozónak, aki a Teichmann Vilmos Általános Iskola 3. osztályát ajándékozta meg féléves előfizetéssel.

A promócióhoz egy izgalmas játék is tartozik, amelynek fővédnöke Csukás István és Sajdik Ferenc, kiknek alkotásain generációk nőttek fel.

Czomba Magdolna

csodaceruza.jpg