Adomány a Kontraszt kiálításhoz

Rotary adomány a Kontraszt kiállításhoz
Írta: Jurás László
2010. február 03.

2009. december 19-én, megalakulásuk történetében először - de hagyományteremtő szándékkal - rendezték meg karácsonyi koncertjüket "Angyalok hangján" címmel a kisvárdai Rotary Klub tagjai. A koncerten közreműködtek a kisvárdai Weiner Leó Alapfokú Zene- és Művészeti Iskola növendékei és tanárai, valamint orgonán játszott Dr. Lőrinczy Sándor.

A református templomban megrendezett koncert teljes bevételének a felét, vagyis nyolcvanezer forintot a napokban adták át Dr. Barnai Sándor rendőr alezredesnek és Százvai László református ifjúsági lelkipásztornak - a kisvárdai Kontraszt kiállítás főszervezőinek - a kiállítás támogatásához. A koncert bevételének fennmaradó összege további olyan programok támogatását szolgálja, melyek segítik a fiatalok eligazodását a mindennapi élet kihívásai között.

A mappában található képek előnézete Angyalok hangján